Nyikos Viki tanulónk karatesikere a világkupán

A szerbiai Nagybecskerek városa adott otthont a 13. utánpótlás világkupának a SHOTOKAN KARATE sportágban.
Az erős mezőnyben nagyszerűen szerepeltek a magyar, ezen belül az egri versenyzők. A pontverseny 4. helyén végzett a magyar csapat a 26 ország között. Nyikos Viktória, iskolánk 9.G osztályos tanulója 2 második és egy 3. helyezéssel gyarapította érmeinek a számát. A 14-15 évesek között az IPPON SHOBU küzdelem kategóriában lett ezüstérmes. Ugyancsak második helyen végzett a magyar csapat formagyakorlata. Viki csapattársa Láng László és Gál Tamás volt. Bronzérmet a JIU IPPON küzdelem kategóriában érte el korosztályában.

Eredményeihez szívből gartulálunk, és további sok sikert kívánunk a pályafutásához! 🙂