Szalontai vendégeink fogadása

2019. május 7-én kaptuk a levelet, hogy a nagyszalontai Arany János Elméleti Líceum szeretne Egerbe látogatni diákjaival és tanáraival a Rákóczi Szövetség június 4-ei pályázatának köszönhetően.

A fogadásra 2019. június 12-én került sor iskolánkban. A program egy rövid intézmény bemutatással kezdődött, melyet Molnár György, igazgató úr tartott, majd az iskolánk diákjainak ünnepségével folytatódott. Tóth Linda és Kapczát Bernadett 10.G osztályos tanulók elénekelték az iskola himnuszát. Ezután Váradi Tibor és Csóka Kristóf szintén 10.G osztályos diákok önálló zeneszámmal köszöntötték a vendégeket. Majd közösen megemlékeztünk a trianoni békediktátum 99. évfordulójáról. A műsort Hernádi Ferenc tanár úr állította össze.

Megmutattuk az iskolát a vendégeknek, képet kaphattak az intézmény kulturális- és diákéletéből, valamint felmerült a fejünkben az együttműködés lehetősége is.