Verseny az általános iskolák 8. osztályos tanulói részére

Iskolánk tizenkettedik alkalommal ebben a tanévben is versenyt hirdet az általános iskolák 8. osztályos tanulói részére angol, magyar nyelv és irodalom, történelem, matematika, informatika valamint vállalkozási ismeretek tárgyakból.

A verseny 2 fordulóból és egy döntőből áll, az első és a második fordulót ”házilag” oldják meg a tanulók. Csak tollal kitöltött feladatlapokat fogadunk el, kivéve azinformatika esetében, mert a feladatsor jellegéből kifolyólag email-ben várjuk a megoldásokat!

Az I. forduló feladatlapjainak visszaküldési határideje borítékban:

2012. október 19.

Ezt követően a második forduló feladatlapjait 2012. október 26-án postázzuk.
A döntőre magyar nyelv és irodalomból, angol nyelvből valamint vállalkozási ismeretekből 2012. december 11-én, míg matematika, informatika és történelem tárgyakból 2012. december 12-én kerül sor iskolánkban.

A feladatlapok fénymásolhatóak!

Feladatlapok (PDF formátumban):