Bemutatkoztunk a pályaválasztási kiállításon

Többszáz nyolcadikos tanuló érkezett Heves megye minden részévből az egri Körcsarnokba október 15-én. Itt bonyolították le a megye középiskoláinak és nagyobb üzemeinek pályaválasztási bemutatkozását. Több mint száz intézmény csalogatta az érdeklődő nyolcadikosokat saját kínálatával a következő tanévre. Az IQ-Pont Középiskola is bemutatta sokszínű kínálatát. Tanulóink nagysikerű önvédelmi bemutatót tartottak; többször is „elfogták” a körözött személyt, sokan töltötték ki az iskoláról szóló totót. Akinek kevés volt a most megszerzett tudást, november 13-án (szerdán) délben eljöhet iskolánk nyílt napjára, és akkor további válaszokat kaphat kérdéseire.

Szóval vár benneteket az IQ-Pont Középiskola (a Mátyás király út 165-ben) a 2020/21-es tanévben is! 🙂